Lielākā daļa jaunu cilvēku, kuri seko līdzi modes tendencēm, vēlas ģērbties oriģināli, tāpat arī šī sieviete. Taču diezin vai viņa oriģinalitāti savā apģērbā vēlējās saistīt ar šo šokējoši pretīgo lietu, ko atrada iešūtu savā kleitā.
“Es jutu kaut ko berzējamies gar manu kāju un domāju, ka tas ir diegs, kas iznācis no šuves,” Fīsela stāsta. “Es pataustīju vīli un man šķita, ka sataustu tur kaut ko līdzīgu apģērbu sensoram. Es pacēlu kleitas apakšmalu un ieraudzīju, ka tas nav sensors.”
Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Eirovīzijas Latvijas pārstāves “Atvaras” bukmeikeru prognozes ir mainījušās – viņa ir pakāpusies uz topa augšpusi
- Beigas neveiklajam klusumam: “WhatsApp” beidzot ieviesis funkciju, kuru arī latvieši gaidījuši gadiem ilgi
- Priecīga ziņa veikala ”LIDL” darbiniekiem: tiek palielinātas algas un zināms cik lielas tās tagad ir
- Zane, meitene no mazpilsētas, devās uz Rīgu, lai pārstāvētu savu novadu sportā, bet satika Artūru(1.daļa)
- Aleksejs ne tikai spēja izvilkt Sarmīti no visām problēmām, bet arī uzdāvināja viņai milzīgu likteņa dāvanu (15.daļa FINĀLS)
- Zane no Rīgas lielveikala atklāja kā veikali māna klientus: “Parasti cilvēki pamana par vēlu vai vispār nepamana”







